סופיה קוסמטיקה רפואית


     
סופיה קוסמטיקה רפואית | 054-4357016
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 42

שלישי, 10 דצמבר 2013 13:06

פילינגים

By 
Rate this item
(1 Vote)

פילינג - לשם מה?

החשיפה המרובה לשמש, התזונה הלקויה, העישון, התרופות השונות וגם התורשה, כל אלה משפיעים על איכות העור ועשויים להוביל להזדקנותו המהירה. אחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר, המוצע על ידי קוסמטיקאיות רפואיות שונות, הוא הפילינג. אם בעבר הוא הוצע במקרים קשים של פגמי עור, הרי שכיום פילינג מוצע כפתרון לבעיות שונות והוא כולל כמה עוצמות, המאפשרות את התאמתו המדויקת, בהתאם למצב עור הפנים.

מהו פילינג

פילינג הינו פעולה של קילוף תאי העור המתים, הנמצאים על האפידרמיס, שכבת העור העליונה. מטרתו המרכזית של הפילינג הוא עידוד צמיחתם של תאי העור החדשים בעת הסרתם של הישנים וכן עידוד יצירת הקולגן, הנחוץ לעורנו. ישנם סוגים רבים של פילינג. טיפולי פילינג מוצעים על ידי הקוסמטיקאיות הרפואיות ומותאמים על פי דרגת החומרה של פגעי העור מהם סובל המטופל. ישנם טיפולי פילינג קלים מאד, שניתן לבצעם בבית באופן עצמאי. טיפולים אלה כוללים גרגרים בדרך כלל או חומרים טבעיים שונים. אולם, טיפולי פילינג עמוקים יותר מוצעים על ידי הקוסמטיקאיות, שכן כוללים שימוש בחומרים שונים, הגורמים לצריבת העור. במקרים אחרים, מוצע פילינג עמוק מאד, המתבצע על ידי רופאי עור או כירורגים וכולל חומרים רפואיים מיוחדים. אולם, הפילינג הנפוץ ביותר, הוא זה המוצע על ידי הקוסמטיקאיות הרפואיות, בעלות הכשרה מתאימה. טיפולי פילינג אלה מעניקים מראה עור רענן יותר, הם יכולים להעלים קמטים או כתמי פיגמנטציה ובמקרים מסוימים אף מעלימים צלקות אקנה.

פילינג סופיה המכון לקוסמטיקה רפואית

Read 3454 times

16 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

איפור


 

מניקור


 

פדיקור רפואי


 

הסרת שיער


 

טיפולי פנים


 

יצירת קשר

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.
אתם כאן: דף הבית פילינגים