סופיה קוסמטיקה רפואית


     
סופיה קוסמטיקה רפואית | 054-4357016
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 42

שלישי, 10 דצמבר 2013 13:30

שעוות

By 
Rate this item
(1 Vote)

על הדרכים השונות להסרת שיער

שעוות

קיימות דרכים שונות להסרת שיער. בין אם זו הסרת שיער ברגליים, בידיים, בפנים או באזורים אחרים בגוף, הטכנולוגיה המתקדמת מציעה לנו מגוון של אפשרויות לצד השעווה, הנחשבת בין הפתרונות הפופולאריים ביותר. המודעות הגבוהה ליופי ולטיפוח העצמי, הן אצל גברים והן אצל נשים, הפכה את טיפולי הסרת השיער השונים לבין הטיפולים המבוקשים במיוחד, המוצעים על ידי קוסמטיקאיות רפואיות, בעלות הכשרה מתאימה.


טיפולי הסרת שיער באמצעות שעווה

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר, המוצעים על ידי הקוסמטיקאיות, היא הסרת שיער באמצעות שעווה. בין אם מדובר בטיפול שעווה רגליים או טיפול שעווה ידיים, זהו פתרון יעיל מאד, המאפשר ליהנות מתוצאות לאורך זמן. טיפולי שעווה רגליים או שעווה ידיים כוללים שימוש בשעווה, המבוססת על שרף, ומאפשרים להסיר את בסיס השערה, את זקיק השערה, ישירות מהשורש שלו. הסרת שיער באופן זה יכולה להחזיק מעמד עד שישה שבועות בדרך כלל, ואחר כך מצריכה טיפול מחודש. ישנם סוגים שונים של שעווה. ישנה שעווה קרה, המתאימה לטיפול בחלקי גוף שאינם רגישים, כמו הרגליים או הידיים, למשל, ואילו הסוג השני היא השעווה החמה, המתאימה לטיפול באזורים רגישים, כמו הפנים, בית השחי או המפשעה. טיפולי שעווה רגליים או שעווה ידיים מוצעים הן לנשים והן לגברים, המעוניינים להסיר את השיער באזורים אלה. טיפולי הסרת השיער באמצעות השעווה הפכו בשנים האחרונות לנחלתם של הגברים גם כן ורבים מהם פונים לטיפולי הסרת שיער באזורים נוספים, בהם הם סובלים משיעור יתר. על מנת ליהנות מתוצאות טובות ולטווח הארוך, חשוב לפנות אל קוסמטיקאית בעלת מיומנות והכשרה מתאימה לעסוק בכך. אמנם, ניתן לבצע זאת גם באופן עצמאי, אולם פנייה אל מומחית בתחום תאפשר ליהנות מטיפול איכותי, מדויק ומקיף יותר.

Read 3282 times Last modified on שלישי, 10 דצמבר 2013 13:34

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

איפור


 

מניקור


 

פדיקור רפואי


 

הסרת שיער


 

טיפולי פנים


 

יצירת קשר

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.
אתם כאן: דף הבית שעוות בכל הגוף